איך מרזים ומהר

מרזים

על מנת לחיות האדם זקוק למזון על מנת להמשיך ולהתקיים על האדמה. ללא אוכל או מים האדם יכול להתייבש בצמא או למות מרעב. תעשיית המזון בשנים האחרונות הופכת למזיקה ופחות בריאה לגוף. הן מבחינת רעלים המוסווים בתור תבלינים או חומרי טעם וריח והן מבחינת כמות השומנים שהאוכל מכיל. האוכל שמכיל שילוב רב של שני הדברים הללו נמצא בעיקר בתעשיות המזון המהיר.

בשנים האחרונות כל עידן הטכנולוגיה התקדם והתפתח ומחקרים רבים גילו והוכיחו כי הסבלנות של האנשים כיום הולכת ופוחתת כמו רמת הריכוז כאשר מסביבנו פלאפונים, מחשבים, טלוויזיות ועוד. גם כמות האוכלוסייה גדלה במיליונים ועל מנת לספק שירותים מסוימים לאנשים בעולם צריך למהר ממקום למקום ולהספיק פגישות חשובות בעיקר בעולם ההיי-טק ולפעמים כאשר אנו רצים ממקום למקום אנחנו לא מקפידים על אכילה נכונה או בריאה ודוחפים לפה מה שמזדמן ומה שיש בסביבה, דבר הפוגע בבריאות הגוף שלנו לגמרי.

כתוצאה מאכילה רבה לא נכונה ולא בריאה הרבה אנשים הפכו לכבדי משקל –  דבר שאף אחד לא ממש רוצה.  במאמר זה נרכז עבורכם 2 שיטות על הרזייה ואלו שיטות הומצאו עבור זה.

דיאטה

מזון משמש להפקת אנרגיה ולבניית רקמות הגוף וחידושן. חוסר איזון בין כמות האנרגיה הנצרכת לזו המנוצלת על ידי הגוף מתבטאת ברעב, או לחלופין בגדילה בנפח רקמת השומן בגוף. כמו כן, חוסר איזון בחומרי הבניין, בין אם מדובר בעודף או בחסר, עלול גם כן לגרום למחלות או לתפקוד לקוי של הגוף. מבחינה בריאותית, לצורך שמירה על איזונים אלה, על האדם לפתח הרגלי תזונה המבוססים על כל אבות המזון: חלבונים, פחמימות, שומנים, ויטמינים ומינרלים. הרגלים אלה נקראים "תזונה נכונה".
דיאטה היא שיטה מעולה להרזיה ישנן דיאטות שונות המסייעות להרזיה במקומות שונים בגוף. יש דיאטות שעוזרות להרזיה, יש דיאטות שעוזרות לניקוי הרעלים מהגוף ויש דיאטות שעוזרות לחטב את הגוף ולהרזות אותו במקומות שונים ויש גם דיאטות המסייעות בהשמנה במקרים בהם הגוף סובל מתת משקל.

ספורט

ההתעסקות בספורט מועילה לגוף שלנו במידה רבה מבחינת פיתוח השרירים וסיבולת הלב והריאות. הספורט עוזר לנו לשמור על הכושר שלנו, על הבריאות ותוך כדי כך גם הם הספורט עוזר להוריד שומנים עודפים ולהשתמש בהם לאנרגיה הדרושה לספורט שאתם עושים.

אודות המחבר

קטגוריות

איך מרזים ומהר - הבלוג של ג'וגו