מקלחונים לאמבטיה

מקלחונים לאמבטיה

סיימתם יום מתיש וארוך, עמוס בפגישות, מיילים, עניינים, ילדים, חוגים, בישולים, ניקיונות וכביסות. כל מה שאתם רוצים זה להיכנס לחדר האמבטיה, בשקט המופתי שלכם ולהנות מהמים שזורמים באלגנטיות, להנות מריח הסבון המפנק ומהאדים שמתפזרים לאיטם בחדר. נשמע כמו חלום? ובכן הטכנולגיה בתחום חדרי האמבטיה מאפשרת לכם לספק לעצמכם מקלחון לאמבטיה שיגרום לכם לחשוב ולו רק לרגע קט כאילו שאתם  בבית מלון 5 כוכבים. בין אם ברשותכם חלל גדול שיאפשר לכם להנות ממקלחון אמבטיה רחב ידיים, או בין אם אתם גרים בדירה קטנה יחסית, אתם בהחלט יכולים למצוא את המקלחון המושלם שיאפשר לכם לסיים או להתחיל את היום ברוגע ובשלווה.

איך מתכננים מקלחון לאמבטיה בשלבים

הדבר החשוב ביותר הינו להתייחס לגודל של החלל. חפשו נישה, בה אתם יכולים להציב מקלחון לאמבטיה, מה שיחסוך לכם מקום ויאפשר לכם במקום הנותר להנות ממראה גדולה, ארונות בהם תאחסנו את כל מוצרי הטואלט שלכם בין אם בשמים, קרמים, מגבונים ועוד. לאחר שבחרתם נישה יש לבחור סוג מקלחון ולהתאים כמובן בין השניים. יש מקלחונים חזיתיים המתלבשים על שלושה קירות, מקלחונים עגולים להם בונים נישה מיוחדת או מקלחונים פינתיים הנסגרים בין שני קירות קיימים. הדבר השני שיש לחשוב עליו הוא סוג הזכוכית. ככל שתבחרו בזכוכית איכותית יותר, כך החוויה תהיה מדומה יותר לספא. זכוכית שקופה אמנם דורשת תחזוקה גבוהה יותר, אך היא יפה ויוקרתית הרבה יותר מזוכוכיות חלביות למיניהן. עכשיו כבר מדובר בשלבים הסופיים. בחרו אסלה נחמדה, האסלות התלויות נחשבות יוקרתיות יותר ומספקות גם הן מראה ייחודי. קרמיקה גם היא חשובה והיא שתקבע את רמת התאורה שתקבלו בחדר האבטיה, מול המראה ובמקלחון עצמו. היום נהוג באמבטיות מודרניות לרצף את הרצפה בקרמיקה בהירה, אך את הקירות לחפות עם חיפויי זכוכית המשלימים את המראה המודרני של חלל האמבטיה.

אל תוותרו על מקלחון איכותי, זה מה שיהפוך את החוויה במקלחת שלכם לכל כך מיוחד. בחרו בברז איכותי שמספק מגון של עוצמות וזרמים, ואנו מבטיחים לכם הנאה מושלמת בחדר האמבטיה.

אודות המחבר

קטגוריות

מקלחונים לאמבטיה - הבלוג של ג'וגו